مجموعه اندیکاتوری SIR


افزودن از سایت تریدینگ ویو

با زدن دکمه زیر و پس از مراجعه به صفحه اندیکاتور در سایت تریدینگ ویو با زدن دکمه add to favorite indicators می‌توانید اندیکاتور مورد نظر را به طور مستقیم از سایت تریدینگ ویو به لیست اندیکاتورهای خود اضافه کنید. (توجه داشته باشید که قبل از انجام مراحل فوق وارد حساب کاربری خود در تریدینگ ویو شده باشید.)


معرفی اندیکاتور SIR

اندیکاتور (SIR) از ترکیب اندیکاتورهای حمایت‌ها(Supports) و مقاومت‌ها(Resistances) و ایچیموکو(Ichimoku Cloud) با دو Base Line تشکیل شده است.

این اندیکاتور شما را از ترسیم سطوح حمایت و مقاومت به صورت دستی بی‌نیاز میکند و این قابلیت را دارد که با تغییر تنظیمات اندیکاتور بر اساس سبک معاملاتی شما شخصی‌سازی شود!

این اندیکاتور علاوه بر سطوح حمایت و مقاومت، اندیکاتور ایچی‌موکو با دو عدد Base Line را در اختیار شما قرار می‌دهد که به شما در شناسایی سطوح حمایت و مقاومت قدرتمند کمک می‌کند. در حالت پیش‌فرض ایچی موکو تریدینگ ویو یک Base Line دارد و در صورت افزودن ایچیموکو دوم به نمودار در حالتی که از حساب‌های رایگان تریدینگ ویو استفاده می‌کنید به محدودیت استفاده از اندیکاتورهای مختلف منجر می‌شود ولی در این اندیکاتور این مشکل مرتفع شده است. شایان ذکر است که اندیکاتور SIR بیشتر برای افرادی که با سبک پرایس اکشن کار میکنند میتواند مفید باشد هر چند که برای سایر سبک‌های معاملاتی نیز کاربرد دارد و میتوان از این ابزار برای بهینه‌سازی نقاط ورود و خروج استفاده کرد. بیس لاین (Base line) دوم که در این اندیکاتور استفاده شده به طور پیش‌فرض روی عدد ۱۰۳ قرار داده شده است که به عنوان یک حمایت یا مقاومت باید در نظر گرفته شود (این عدد از بخش تنظیمات اندیکاتور قابل تغییر می‌باشد) ابزار ایچیموکو در ترکیب با سطوح حمایت و مقاومت میتواند تاثیر بسیار زیادی هم در دقت و کیفیت تحلیل شما داشته باشد و هم در نقاط ورود و خروج معاملات مورد استفاده قرار گیرد.

برای از بین بردن محدودیت‌های سرویس Tradingview راه‌ها و روش های مختلفی مانند خرید اشتراک پریمیوم یک ماهه و یا اشتراک های سالیانه با قیمت‌ بالاتر وجود دارد. چیزی که در همه آنها مشترک است این میباشد که تمامی آنها دارای طول عمر و زمان اشتراک هستن یعنی شما باید با اتمام مدت زمان اشتراک خود دوباره برای برداشتن محدودیت ها اشتراک تهیه کنید.

یکی از این راه‌ها داشتن اندیکاتور های شخصی سازی شده میباشد تا حداقل بتوانیم بخشی از این محدودیت ها را برداریم. در مجموعه های اندیکاتوری ما چندین اندیکاتور در یک اندیکاتور گنجانده شده تا بلکه بدون داشتن اشتراک پریمیوم تریدینگ ویو حتی به سقف تعداد مجاز اندیکاتور های تریدینگ ویو (که در حالت عادی که ۳ عدد میباشد) نرسید. بنابراین شما می‌توانید با افزودن این اندیکاتور به حساب تریدینگ ویو همه این امکانات را در قالب یک اندیکاتور و به صورت کاملا رایگان داشته باشید!

شما از این اندیکاتور چگونه استفاده می‌کنید؟ نتایج استفاده از این اندیکاتور در معاملات شما به چه صورت بوده؟ تجربه‌ی خودتان را از استفاده SIR در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

تذکر: این اندیکاتور به عنوان یک ابزار کمکی برای بهبود عملکرد معاملات شما عزیزان طراحی شده است، بنابراین قبل از انجام هرگونه معامله به کمک این اندیکاتور از کارایی ترکیب آن با استراتژی شخصی خودتان اطمینان حاصل فرمایید.

2 دیدگاه دربارهٔ «مجموعه اندیکاتوری SIR»

 1. حسین قاسمی

  درود برشما. ضمن تشکر از شما استاد امینی.من تریدینگ ویو پرو دارم ونمی گذارد باز شود این چند اندیکاتور که ارائه کردید.

 2. iranian traders

  سلام،
  اندیکاتور مجددا بررسی شد، مشکلی وجود نداره. در صورت عدم مشاهده اندیکاتور لطفا به موارد زیر توجه کنید:
  * حتما قبل از اضافه کردن اندیکاتور از سایت تریدینگ ویو وارد حساب کاربری خود در تریدینگ ویو شوید.
  * پس از زدن دکمه add to favorite indicators بخش favorites اندیکاتورهای خود را بررسی کنید.
  * صفحه نمودار تریدینگ ویو خود را با زدن دکمه ctrl + f5 رفرش کنید.
  * در صورت عدم نمایش اندیکاتور یکبار آن را پاک کرده و دوباره دکمه add to favorite indicators را بزنید.
  * اگر از حساب رایگان تریدینگ ویو استفاده میکنید قبل از افزودن اندیکاتور مورد نظر به نمودار حداکثر 2 اندیکاتور میتواند بر روی نمودار شما فعال باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید