توضیحات: فروشگاه ایرانین تریدرز در خدمت شماست تا تمامی نیاز های شما را در زمینه وسایل، امکانات و نرم افزارها و خلاصه هر چیزی که برای تریدهاتون و سرمایه گذاری هاتون نیاز دارید، در اختیارتون بگذارد. اما پیش از هر چیز برای دسترسی بهتر به تمامی بخش های سایت مثل دسترسی به اندیکاتورها، یا خرید اکانت تریدینگ ویو و یا حتی خرید کیف پول سخت افزاری یا هر گجت مورد نیاز دیگر، لازم است که در سایت ثبت نام کرده و از اعضای سایت بوده باشید.

با هم قدم های زیر رو گام به گام انجام بدیم:

 • در قدم اول در صفحه نخست، روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید.
 •  با باز شدن صفحه ورود، بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید و به صفحه ورورد اطلاعات بروید.
 • در این مرحله در بخش عضویت اطلاعات خود را وارد نمایید:
 1. در بخش اول یک نام کاربری برای خود انتخاب کرده و وارد نمایید. به یاد داشته باشید که با این نام در سایت شناخته خواهید شد.
 2. در این باکس ایمیل خود را وارد نمایید.
 3. در باکس آخر پسورد خود را وارد نمایید. (به یاد داشته باشید برای انتخاب رمز خود و امنیت بیشتر از اعداد و حروف توامان استفاده کنید، در این مسیر باکس پایین به شما در انتخاب بهتر کمک می کند که در صورت استفاده از پارامترهای مناسب، به رنگ سبز تبدیل می شود.)
 • در آخر با کلیک کردن بر گزینه عضویت به شما ایمیلی جهت تایید ثبت نام ارسال می شود.

 

 

 

 • باکس نارنجی رنگ بیانگر تایید حساب کاربری شماست.
 • سپس ایمیل خود را باز کنید، همانطور که می بینید دو ایمیل برای شما ارسال شده است، ایمیل آخر که حاوی عبارت تایید حساب کاربری است را باز کنید.
 • با باز کردن ایمیل خود، در صفحه روبرو بروی آیکون بنفش رنگ ( برای تایید حساب کاربری …) کلیک کنید تا دوباره به صفحه سایت منتقل شوید.

 

 1. با انتقال به سایت و مشاهده پیام پایین صفحه، مبنی بر تایید ایمیل شما است و ثبت نام شما در سایت تکمیل شده است.
 2. می توانید برای سهولت در آنلاین شدن با هر بار ورود به صفحه سایت، با فشردن کلیک save در بالای صفحه اطلاعات خود را در مرورگر خود حفظ و ذخیره نمایید.

ازین به بعد با ورود به صفحه سایت تنها کافیست که بر روی گزینه ورود/ثبت نام زده و آدرس ایمیل و پسورد خود را وارد نمایید تا به پنل کاربری خود درسترسی داشته باشید.

سپاس از همراهی شما دوست عزیز