مجموعه اندیکاتوری PISP


افزودن از سایت تریدینگ ویو

با زدن دکمه زیر و پس از مراجعه به صفحه اندیکاتور در سایت تریدینگ ویو با زدن دکمه add to favorite indicators می‌توانید اندیکاتور مورد نظر را به طور مستقیم از سایت تریدینگ ویو به لیست اندیکاتورهای خود اضافه کنید. (توجه داشته باشید که قبل از انجام مراحل فوق وارد حساب کاربری خود در تریدینگ ویو شده باشید.)


معرفی اندیکاتور PISP

اندیکاتور (PISP) از ترکیب اندیکاتورهای پیوت‌ها (Pivots)، ایچیموکو (Ichimoku Cloud)، پارابولیک سار (Parabolic SAR) و ۲ الگوی کندلی بازگشتی پین‌بار (Pinbar) و انگالفینگ (Engulfing) تشکیل شده است.

این اندیکاتور مجموعه‌ای از اندیکاتورها را برای شما ترسیم می‌کند که بتوانید از آن‌ها برای بهینه‌سازی و عملکرد بهتر استراتژی شخصی‌ خودتان بهره ببرید. شما می‌توانید با تغییر تنظیمات اندیکاتور، آن را بر اساس سبک معاملاتی خودتان تنظیم کنید!

هدف از طراحی این اندیکاتور نمایش همزمان الگوهای کندلی و اندیکاتورهای مذکور می‌باشد که از ترکیب این ابزارها با یکدیگر میتوان در تشخیص روند، شناسایی نقاط بازگشتی، پیوت‌ها، و تعیین نقاط ورود بهینه، حد ضرر  و حد سود استفاده کرد. استفاده از اندیکاتورها می‌تواند به عنوان یک تاییدیه بر تحلیل شما و کمکی برای سود بیشتر شما در بازارهای مالی مورد استفاده قرار گیرد. شما می‌توانید از سیگنال‌های مختلفی که از هر اندیکاتور دریافت می‌کنید در کنار سایر ابزارها استفاده کنید برای مثال از پیوت‌ها می‌توان در تشخیص روند و ترسیم ترند لاین‌ها (Trend Lines) استفاده کرد. اندیکاتور PISP در اکثر سبک‌های معاملاتی قابل استفاده است و هم برای افرادی که با سبک پرایس اکشن کار میکنند می‌تواند مفید باشد و هم برای دیگر سبک‌های معاملاتی کاربرد دارد و به طور کلی پیشنهاد می‌شود که از این اندیکاتور در بازارهای روند دار استفاده شود.

برای از بین بردن محدودیت‌های سرویس Tradingview راه‌ها و روش های مختلفی مانند خرید اشتراک پریمیوم یک ماهه و یا اشتراک های سالیانه با قیمت‌ بالاتر وجود دارد. چیزی که در همه آنها مشترک است این میباشد که تمامی آنها دارای طول عمر و زمان اشتراک هستن یعنی شما باید با اتمام مدت زمان اشتراک خود دوباره برای برداشتن محدودیت ها اشتراک تهیه کنید.

یکی از این راه‌ها داشتن اندیکاتور های شخصی سازی شده میباشد تا حداقل بتوانیم بخشی از این محدودیت ها را برداریم. در مجموعه های اندیکاتوری ما چندین اندیکاتور در یک اندیکاتور گنجانده شده تا بلکه بدون داشتن اشتراک پریمیوم تریدینگ ویو حتی به سقف تعداد مجاز اندیکاتور های تریدینگ ویو (که در حالت عادی که ۳ عدد میباشد) نرسید. بنابراین شما می‌توانید با افزودن این اندیکاتور به حساب تریدینگ ویو همه این امکانات را در قالب یک اندیکاتور و به صورت کاملا رایگان داشته باشید!

شما از این اندیکاتور چگونه استفاده می‌کنید؟ نتایج استفاده از این اندیکاتور در معاملات شما به چه صورت بوده؟ تجربه‌ی خودتان را از استفاده PISP در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

تذکر: این اندیکاتور به عنوان یک ابزار کمکی برای بهبود عملکرد معاملات شما عزیزان طراحی شده است، بنابراین قبل از انجام هرگونه معامله به کمک این اندیکاتور از کارایی ترکیب آن با استراتژی شخصی خودتان اطمینان حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید