مجموعه اندیکاتوری PIPZ


افزودن از سایت تریدینگ ویو

با زدن دکمه زیر و پس از مراجعه به صفحه اندیکاتور در سایت تریدینگ ویو با زدن دکمه add to favorite indicators می‌توانید اندیکاتور مورد نظر را به طور مستقیم از سایت تریدینگ ویو به لیست اندیکاتورهای خود اضافه کنید. (توجه داشته باشید که قبل از انجام مراحل فوق وارد حساب کاربری خود در تریدینگ ویو شده باشید.)


معرفی اندیکاتور PIPZ

اندیکاتور (PIPZ) از ترکیب اندیکاتورهای پیوت‌ها (Pivots)، ایچیموکو (Ichimoku Cloud)،سه الگوی کندلی بازگشتی پین‌بار (Pinbar)، انگالفینگ (Engulfing) و پیرسینگ (Piercing)و اندیکاتور زیگ‌زاگ (Zig Zag) تشکیل شده است.

این اندیکاتور مجموعه‌ای از اندیکاتورها را در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید از آن‌ها برای بهینه‌سازی و عملکرد بهتر استراتژی شخصی‌ خودتان بهره ببرید. شما می‌توانید با تغییر تنظیمات اندیکاتور، آن را بر اساس سبک معاملاتی خودتان تنظیم کنید!

هدف از طراحی این اندیکاتور نمایش همزمان الگوهای کندلی و اندیکاتورهای مذکور برای تشخیص روند‌های صعودی، نزولی، خنثی و همچنین ترسیم دقیق خط روندها می‌باشد. از ترکیب ایچیموکو و پیوت‌ها میتوان سطوح حمایت و مقاومتی و همچنین روند نمودار را تشخیص داد و با نگاهی به زیگ‌زاگ می‌توان موج‌های استراحت و روند دار را به راحتی و با دقت بیشتری تشخیص داد، همچنین از الگوهای کندلی بازگشتی که در این مجموعه قرار گرفته است می‌توان نقطه ورود مناسب را مشخص کرد.

به کمک پیوت‌هایی که این اندیکاتور برای شما ترسیم می‌کند میتوانید خطوط روند دقیقتری را رسم کرده و روند بازار را به درستی تشخیص دهید. همچنین شکست پیوت ها میتواند نقطه ورود و خروج مناسبی برای استراتژی شما باشد.  اندیکاتور PIPZ علاوه بر نمایش پیوت‌ها، اندیکاتور ایچی‌موکو را در اختیار شما قرار می‌دهد که سیگنالهای مختلفی می‌توان از این اندیکاتور دریافت کرد عده‌ای از ایچیموکو به عنوان ابزاری برای تشخیص روند استفاده می‌کنند و برخی از کراس conversion line و Base line به عنوان تریگر ورود استفاده می‌کنند. علاوه بر آنچه گفته شد ایچیموکو به شما در شناسایی سطوح حمایت و مقاومت نیز کمک می‌کند. اندیکاتور زیگ زاگ که در داخل این مجموعه قرار گرفته است معمولا در تایم‌فریم‌های بالاتر قابل مشاهده است (Daily) و روند حرکتی بازار را با اتصال ابتدا و انتهای موج‌ها به نمایش می‌گذارد. اندیکاتور PIPZ در اکثر سبک‌های معاملاتی قابل استفاده است و برای پرایس اکشن، الیوت و سبک‌های معاملاتی وابسته به اندیکاتور کاربرد دارد.

برای از بین بردن محدودیت‌های سرویس Tradingview راه‌ها و روش های مختلفی مانند خرید اشتراک پریمیوم یک ماهه و یا اشتراک های سالیانه با قیمت‌ بالاتر وجود دارد. چیزی که در همه آنها مشترک است این میباشد که تمامی آنها دارای طول عمر و زمان اشتراک هستن یعنی شما باید با اتمام مدت زمان اشتراک خود دوباره برای برداشتن محدودیت ها اشتراک تهیه کنید.

یکی از این راه‌ها داشتن اندیکاتور های شخصی سازی شده میباشد تا حداقل بتوانیم بخشی از این محدودیت ها را برداریم. در مجموعه های اندیکاتوری ما چندین اندیکاتور در یک اندیکاتور گنجانده شده تا بلکه بدون داشتن اشتراک پریمیوم تریدینگ ویو حتی به سقف تعداد مجاز اندیکاتور های تریدینگ ویو (که در حالت عادی که ۳ عدد میباشد) نرسید. بنابراین شما می‌توانید با افزودن این اندیکاتور به حساب تریدینگ ویو هر ۶ اندیکاتور را در قالب یک اندیکاتور و به صورت کاملا رایگان داشته باشید!

شما از این اندیکاتور چگونه استفاده می‌کنید؟ نتایج استفاده از این اندیکاتور در معاملات شما به چه صورت بوده؟ تجربه‌ی خودتان را از استفاده PIPZ در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

تذکر: این اندیکاتور به عنوان یک ابزار کمکی برای بهبود عملکرد معاملات شما عزیزان طراحی شده است، بنابراین قبل از انجام هرگونه معامله به کمک این اندیکاتور از کارایی ترکیب آن با استراتژی شخصی خودتان اطمینان حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا