اخبار بازارهای مالی, کریپتوکارنسی

ممنوعیت معاملات ریپل در کوین بیس

ممنوعیت معاملات ریپل در کوین بیس

کمپانی کوین بیس (Coinbase) اعلام کرد که معاملات ریپل (XRP) را اگر قیمت 10٪ دیگر کاهش یابد متوقف خواهد کرد!

این کمپانی قصد دارد معاملات این توکن را در 19 ژانویه متوقف کند، اما افزود “ممکن است در صورت لزوم زودتر نیز متوقف شود.” اقدام این کمپانی در رابطه با معاملات عمده کوین بیس و در پاسخ به اقدامات قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل، توقف این معاملات است.”
طبق پست امروز مدیر حقوقی کوین بیس، پل گروال، صرافی معاملات ریپل را از 19 ژانویه ساعت 10:00 صبح PST به طور کامل متوقف می کند. کوین بیس تصریح کرد که ” برای حفظ معیارهای سلامت بازار بورس” ممکن است در صورت لزوم معاملات زودتر متوقف شود. علاوه بر این، گزارش شده است که این سیستم تعلیق تاثیری بر پیش بینی آینده Spark (FLR) شبکه Flare با پشتیبانی ریپل نخواهد داشت. گروال گفت: ” تعلیق معاملات، تاثیری در دسترسی مشتریان به کیف پولهای ریپل نخواهد داشت و پس از تعلیق معاملات، برای سپرده گذاری و قابلیت برداشت در دسترس خواهد بود.” ما همچنان به پشتیبانی از ریپل در Coinbase Custody و Coinbase Wallet ادامه خواهیم داد. ” اوایل امروز، صرافی کرپتوکارنسی OKCoin اعلام کرد که معاملات و سپرده های ریپل خود را از 4 ژانویه متوقف می کند. Bitstamp اعلام کرد که تجارت ریپل را برای ساکنان ایالات متحده متوقف می کند، در حالی که صرافی های کوچکتر از جمله OSL ، Beaxy و CrossTower نیز اعلام کردند که اقدامات مشابهی را در برابر تجارت این رمز ارز اتخاذ کرده اند. برخی از کاربران و معامله گران کریپتوکارنسی پیش بینی می کنند، اکنون که یک بازیگر مهم مانند کوین بیس در رابطه با این توکن موضع خود را اعلام کرده است، صرافی های دیگر مانند دومینو برای حذف ریپل از لیست معاملات یا توقف معاملات آن اقدام کنند. کاربر توییتر PratikKala گفت: ” به زودی Kraken ، Bittrex ، Genesis ، Grayscale و سایر اعضای بازار کریپتو نیز همین اقدامات را خواهند کرد. نقدینگی خارج شده و باقیمانده سازندگان بازار در آسیا نیز باید از آن خارج شوند.”
سرمایه گذاران گری اسکیل (Grayscale) نیز از هم اکنون ممکن است از ریپل فاصله گرفته باشد. به گفته کاربر توییتر “ShardiB2″ ، گزارش شده است که این شرکت با اعلام اینکه دیگر اشتراک های جدید را قبول نمی کند یا اشتراک های معلق را پردازش نمی کند، اشتراک های XRP Trust خود را پایان می دهد. این وب سایت اعلام کرده است که ” Grayscale XRP Trust در حال حاضر بسته است”. به دنبال اعلامیه کوین بیس، قیمت ریپل بلافاصله بیش از 10 درصد کاهش یافته و از 0.28 دلار به 0.25 دلار در زمان انتشار خبر کاهش یافت. این آخرین موج و نزول این توکن است که از زمان اعلام SEC تاکنون 44٪ کاهش یافته است.

منبع:
Cointelegraph
#XRP
#SEC
#COINBASE
#Cryptocurrency_Exchange

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *