دسته‌بندی نشده

شماره مجازی گوگل ویس google voice

شماره مجازی گوگل ویس google voice

یکی از خدمات ارتباطاتی گوگل ، گوگل ویس ( Google Voice)  می‌باشد. Google Voice یک سرویس تلفنی است که خدماتی نظیر ارسال پیام و پست صوتی ، پیام رسانی صوتی و متنی را در ایالات متحده و بین‌الملل برای مشتریان حساب Google در ایالات متحده و برای مشتریان G Suite در کانادا ، دانمارک ، فرانسه ، هلند ، پرتغال ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس و انگلیس ارائه می دهد.

در تاریخ 11 مارس 2009 این سرویس توسط گوگل راه اندازی شد. پس از این کهشرکت خدمات GrandCentral را به دست آورد.

Google Voice یک شماره تلفن ایالات متحده را ، که توسط کاربر از شماره های موجود در کدهای منطقه انتخاب شده است ، رایگان برای هر حساب کاربری ، ارائه می دهد. تماس با این شماره به شماره تلفن هایی ارسال می شود که هر کاربر باید در پورتال وب سایت حساب کاربری اش پیکربندی کند. ممکن است مقصد چندگانه برای زنگ زدن به تماسهای ورودی مشخص شود.

گوگل ویس در ایران

این سرویس هنوز برای صفحه فارسی جی میل و ایران ایجاد نشده است.

هویت تماس گیرنده

اگر شماره گوگل ویس داشته باشید، در شناسه تماس گیرنده ظاهر می شود. اگر شماره گوگل ویس را تنظیم نکرده اید، یک شماره عمومی یا کلمه “ناشناخته” برای شخصی که با او تماس می گیرید ظاهر می شود.

تماس های اضطراری

همانطور که می دانید گوگل ویس یک برنامه مدیریت تماس پیشرفته است و قادر به برقراری یا دریافت تماس های اضطراری نیست. علاوه بر این ، اگر شماره گوگل ویس را تنظیم نکرده اید اما از گوگل ویس برای تماس با یک نقطه پاسخ دادن به امنیت عمومی (PSAP) استفاده می کنید ، PSAP یک شماره عمومی یا کلمه “ناشناخته” را در تماس گیرنده شما مشاهده می کند. شناسه است و ممکن است نتواند با شما تماس بگیرد.

ضبط مکالمات

گوگل ویس تابعی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد مکالمات تلفنی فردی را ضبط کنید. قوانین مربوط به اخطارها و الزامات اطلاع رسانی در مورد چنین مکالمه های ضبط شده ایالتی متفاوت است. شما مسئول استفاده از قوانین محلی در حوزه قضایی مربوطه هنگام استفاده از این ویژگی هستید.

پرداخت قبض

بسته به سرویس گوگل ویس که به آن وارد شده‌اید ، ممکن است شما بخواهید همانطور که توسط گوگل اعلام شده است ، هزینه‌های مربوط به این سرویس را بپردازید. در صورت درخواست تغییر در هرگونه خدمات ، ممکن است هزینه های اضافی وجود داشته باشد. بسته به سطح خدمات انتخاب شده توسط شما ، ممکن است هزینه تماس با یا از برخی مکانها از جمله تلفنهای بدون محدودیت و مناطقی که در مناطق تماس طولانی وجود دارند ، هزینه داشته باشید. همچنین ممکن است هزینه های قابل استفاده برای هرگونه خدمات ویژه یا پیشرفته ای که استفاده می کنید ، وجود داشته باشد.

حقوق اختصاصی Google

گوگل حق دارد که به صلاحدید خود تماس یا ارتباط با هر شماره تلفن را برقرار نکند. شماره های غیرقابل محافظت ممکن است شامل موقعیت های جغرافیایی خاصی ، شماره خدمات ویژه ، خدمات تلفن ماهواره ای و سایر خدمات ارسال تماس شود.

عمومی

تماس هایی که از طریق شماره تلفن در ایالات متحده و سایر کشورها به آنها رسیده و از طریق آنها دریافت می شود توسط شرکای مختلف تنظیم شده و دارای مجوز انجام می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *